Графік оренди студії

Для бронювання обраної дати та часу Вам необхідно зв’язатись з адміністратором фотостудії за тел.: +38068 368 38 38. Після внесення 100% передоплати бронювання закріпляється за вами та відображається у календарі. А також, просимо уважно ознайомитися з правилами оренди студії.

Правила оренди:

1. Орендуючи студію, ви погоджуєтесь з дотриманням та виконанням встановлених правил. Організатор зйомок несе повну відповідальність за реквізит, декорації, студійне обладнання та поведінку всіх присутніх у приміщенні. Будь-які пошкодження орендатор оплачує у повному обсязі. Не  знання даних правил не звільняє від відповідальності.
2. Ми працюємо за 100% передоплатою. У випадку відміни оренди оплата не повертається. Перенесення дати зйомок можливе у випадку попередження адміністратора за 3 доби до обраної дати. Перенести дату можливо лише 1 раз.
3. Оренда студії починається та закінчується відповідно до заброньованого Вами часу і не залежить від моменту коли ви почали або закінчили роботу. У випадку завчасного завершення зйомок, заброньований час оплачується у повній його вартості. Продовження зйомок можливе якщо після вас студія вільна.
4. Завершити роботу слід за 5 хв. до кінця оплаченого вами часу щоб адміністратор міг підготувати зал для наступних відвідувачів та перевірити справність студ. обладнання. Реквізит та студійне світло потрібно поставити на свої місця. Додаткове прибирання під час або після зйомок оплачується окремо — 100 грн.
5. Одночасно в приміщенні може знаходитися не більше 5 чоловік включаючи фотографа. Перебування більшої кількості людей оговорюється заздалегідь та оплачується додатково у розмірі 50 грн. за персону.
6. Діти від 1 року вважаються повноцінною персоною.
7. На території студії забороняється вживання їжі, алкогольних напоїв та наркотичних засобів, а також перебування людей в будь-якому стані алко/нарко зп’яніння.
8. Використовуйте змінне взуття під час перебування у студії. Фотограф/організатор зобов’язаний попередити всіх учасників зйомок про змінне взуття заздалегідь.
9. Перебування тварин у фото студії оговорюється під час бронювання за додаткову оплату.

Бажаємо Вам комфортного перебування у студії та вдалих кадрів.